3/8:1/2 1/12:1/6 2/7:3/7

+1
Ответы (1)
  1. 2 декабря, 04:22
    0
    3/8 : 1/2 = 3/8 * 2/1 = 3/4

    1/12 : 1/6 = 1/12 * 6/1 = 1/2

    2/7 : 3/7 = 2/7 * 7/3 = 2/3