9*9+450-20*29-10 = ...

+3
Ответы (1)
  1. 24 августа, 12:53
    0
    9*9+450-20*29-10=

    1) 9*9=81

    2) 20*29=580

    3) 81+450=531

    4) 531-580 = - 49

    5) - 49-10=-59