10 - (3 5/11+1 8/11) + 4 2/11

+5
Ответы (1)
  1. 20 июля, 15:32
    0
    10 - (3 5/11+1 8/11) + 4 2/11=7

    1) 3 5/11+1 8/11=4 13/11=5 2/11

    2) 10-5 2/11=9 11/11-5 2/11=4 9/11

    3) 4 9/11+4 2/11=6 11/11=7