9 3/14 - 7 9/14+4 13/14

+2
Ответы (1)
  1. 20 июня, 11:21
    0
    9 3/14 - 7 9/14 + 4 13/14 = 1 8/14 + 4 13/14 = 5 21/14 = 6 7/14 = 6 1/2 = 6.5