2+4/17 17+9/13 4-3/5 15-6/7

+4
Ответы (1)
  1. 2 октября, 08:41
    0
    2+4/17=38/17=2 4/17

    17+9/13=230/13=17 9/13

    4-3/5=17/5=3 2/5

    15-6/7=99/7=14 1/7