0,6-1,6 (x-4) = 3 (7-0,4)

+1
Ответы (1)
  1. 13 мая, 02:10
    0
    0,6-1,6 х+6,4=21-2,8 - 1,6 х=21-2,8-0,6-6,4 - 1,6 х=11,2 х=-7