11,2 * (-7/2) + 13:5-6 5/2

+1
Ответы (1)
  1. 22 октября, 20:31
    0
    11,2: (-7/2) = - 3,5

    13:5=2,6

    -3,5+2,6 = - 0,9

    -0,9-6 5/2 = - 9,4