1) 5+3 х-8/2 + 6-х/3 = - 4

+5
Ответы (1)
  1. 12 марта, 02:39
    0
    8 х/3+7=-4

    8 х/3+21/3=-4

    8 х+21/3=-4

    3 (8 х+21) / 3=-4*3

    8 х+21=-12