3/5+4/15,2/7+5/28,3/22+6/11,3/4+3/20)

+2
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 04:29
    0
    3/5+4/15=9/15+4/15=13/15.

    2/7+5/28=8/28+5/28=13/28.

    3/22+6/11=3/22+12/22=15/22.

    3/4+3/20=15/20+3/20=18/20.