1) 1,5-2=

1,7-4=

1,9-5=

2) - 5+4,9=

-6+5,6=

-3+6,3=

+4
Ответы (2)
  1. 7 мая, 13:11
    0
    1) 1,5-2=-0,5; 1,7-4=-2,3; 1,9-5=-3,1; 2) - 5+4,9=-0,1; - 6+5,6=-0,4; - 3+6,3=3,3
  2. 7 мая, 15:22
    0
    1.5-2 = - 0.5

    1.7-4 = - 2.3

    1.9-5 = - 3.1

    -5+4.9 = - 0.1

    -6+5.6 = - 0.4

    -3+6.3=3.3