3 3/4*1 2/3 + 3 3/4*1/3

+4
Ответы (1)
  1. 6 января, 05:00
    0
    3 3/4 * 1 2/3 + 3 3/4 * 1/3 = 15/4 * 5/3 + 15/4 * 1/3 = 5/4 * 5/1 + 5/4 * 1 = 25/4 + 5/4 = 30/4 = 7 2/4 = 7 1/2