5/8+5/18 8/9-4/6 1/4-5/6

+5
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 17:47
    0
    5/8+5/18=45+20/72=65/72

    8/9-4/6=48-24/36=4/6=2/3

    1/4-5/6=3-10/12=-7/12