1 ц1/11 * (1/4+2/3) - 1,2 = решите

+4
Ответы (1)
  1. 4 июля, 10:52
    0
    1) 1/4+2/3=3/12+8/12=11/12

    2) 1 1/11*11/12=12/11*11/12=1

    3) 1-1,2=-0,2