1/2*1/3; 3/8*3/4; 2/5*3/4; 9*1/10; 5/7*2; 1/6*5/7; 7/10*3/4; 3/7*2/5

+2
Ответы (1)
  1. 6 мая, 12:17
    0
    1/2*1/3=1/6

    3/8*3/4=9/32

    2/5*3/4=6/20=3/10=0.3

    9*1/10=9/10=0.9

    5/7*2=10/7=1 3/7

    1/6*5/7=5/42

    7/10*3/4=21/40

    3/7*2/5=6/35