3.17*2+2•3.17•2.83+2.83*2

+3
Ответы (1)
  1. 24 октября, 15:35
    0
    3,17 * 2 + 2 * 3 = 6,34 + 6 = 12,34

    17 * 2,83 + 2,83 * 2 = 48,11 + 5,66 = 53,77