3 3/12+5/12; 3 3/12+1 1/12

+2
Ответы (2)
  1. 23 мая, 21:38
    0
    3 3/12=39/12+5/12 = 44/12=11/3=3 2/3

    39/12+13/12=52/12=13/3 = 3 4/3
  2. 24 мая, 01:21
    0
    3 3/12+5/12 = 3 8/12 = 3 2/3

    3 3/12+1 1/12 = 4 4/12 = 4 1/3