11/15 * (4 1/2-3 2/5:17/20) + 1 11/20

+3
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 00:22
    0
    =11/15 * (41/2-4/1) + 1 11/20=11/15*33/2+1 11/20=11/5*11/2+1 11/20=121/10+1 11/20=242/20+1 11/20=1 253/20=13 13/20