64:4+39: (60-47) + 24*7=

+3
Ответы (1)
  1. 30 сентября, 08:22
    0
    60-47=13 64/4=16 39/13=3 24*7=168 16+3=19 19+168=187

    64/4+39 / (60-47) + 24*7=187