10*2/15-4 1/2:6+1/6=

+1
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 04:47
    0
    10*2/15-4

    10*2=20

    15-4=11

    20/11=1,81818182

    1/2:6+1/6

    1/2:6=1/12

    1/12+1/6=0,25