3*5,2+7*9,3+7*10,7+3*14,8

+5
Ответы (1)
  1. 17 января, 07:35
    0
    1) 3*5,2=15.6 2) 7*9.3=65.1 3) 7*10.7=74.9 4) 3*14.8=44.4 5) 15.6+65.1+74.9+44.4=200