1. (3 х+у) - (-х-4 у)

2. (х+6 у) - (8 х-7 у)

+3
Ответы (1)
  1. 9 мая, 17:02
    0
    1. (3 х+у) - (-х-4 у) = 3 х+у+х+4 у=4 х+5 у

    2. (х+6 у) - (8 х-7 у) = х+6 у-8 х+7 у=-7 х+13 у