54-24:6+40=

90-21+42:7=

+4
Ответы (2)
  1. 6 мая, 21:22
    0
    54-24:6+40=90

    90-21+42:7=63
  2. 6 мая, 22:44
    0
    54-24:6+40=90

    90-21+42:7=76