10*40-102+2410-22*2/5

+5
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 17:16
    0
    1) 10*40=400

    2) 22*2/5=8,8

    3) 400-102=298

    4) 298+2410=2708

    5) 2708-8,8=2699,2