А) 10 1/3 - 9 2/3 =

б) 2 4/9 - 1 5/9 =

+4
Ответы (1)
  1. 14 марта, 23:25
    0
    А) 10 1/3 - 9 2/3 = 9 4/3 - 9 2/3 = 2/3

    б) 2 4/9 - 1 5/9 = 1 13/9 - 1 5/9 = 8/9