3 33/54*1 4/5-3 1/9:2 1/3

+1
Ответы (1)
  1. 21 августа, 06:22
    0
    3 33/54*1 4/5=6 1/2

    3 1/9:2 1/3=1 1/3

    6 1/2 - 1 1/3=5 1/6