1 8/17: (12/17+2 7/11)

+4
Ответы (1)
  1. 1 февраля, 02:53
    0
    1 8/17: (12/17+2 7/11) ; / / / 1) 12/17+29/11=132/187+493/187=625/187; / / / 2) 18/17*187/625=198/625; Ответ: 198/625