6,14+2,88 + (5,2-3,8) - (6,94-5,08)

+1
Ответы (1)
  1. 20 июля, 08:49
    0
    1) 5.2-3.8 = 1.4

    2) 6.94 - 5.08 = 1.86

    3) 6.14 + 2.88 = 9.02

    4) 9.02+1.4 = 10.42

    5) 10.42 - 1.86 = 8.56

    8.56