А) - 34 + (-56) =

б) 7 + (-12) =

в) - 3 + (-18) =

+2
Ответы (1)
  1. 8 января, 12:21
    -1
    А) - 36 + (-54) = - 90 б) 7 + (-12) = - 5 в) - 3 + (-18) = - 21