X + 6 1/9=3 8/11+9 3/11

+1
Ответы (1)
  1. 21 июня, 18:13
    0
    Х + 6 1/9=3 8/11+9 3/11

    х+6 1/9=12 11/11

    х+6 1/9=13

    х=13 - 6 1/9

    х = 12 9/9 - 6 1/9

    х=6 8/9