25+9 (y-6)

15 (y+6) - 6-12

+2
Ответы (1)
  1. 4 августа, 14:30
    0
    25+9 (у-6) = 25-9 у-54=-9 у-19;

    15 (у+6) - 6-12=15 у+21-18=15 у+3;