Х/4,5=3/7,5. Х/2,4=8/1,6. 4,5/х=5,4/1,8; 5,1/8,5=2,4/х

+2
Ответы (1)
  1. 4 июля, 21:19
    0
    Х=4,5*3/7,5=13,5/7,5=1.8

    Х=2,4*8/1,6=19,2/1,6=12

    Х=3

    Х=8,5*2,4/5.1=4