1) 5 7/30 - 3 11/18=

+5
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 17:31
    0
    5 7/30 - 3 11/18 = 5 21/90 - 3 55/90 = 4 111/90 - 3 55/90 = 1 56/90 = 1 28/45