4.8/3.2*1.6/9.6*0.7/1.4

+1
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 22:41
    0
    4,8/3,2 * 1,6/9,6 * 0,7/1,4 = 4,8*1,6*0,7 / 3,2*9,6*1,4 = 5,376/43,008=0,125