Y - y/7=5 1/7 y - 1/y=8 8/9

+2
Ответы (1)
  1. 17 января, 15:00
    0
    У-у/7=51/7, (7 у-у) / 7=51/7,6 у=51, у=51/6, у=8,5

    у-1/у=88/9, 9 у²-88 у-9=0, Д=88²+4*9*9=7744+324=8068

    у = (88+√8068) / 18 у = (88-√8068) / 18