9/20*2/3+5/14*7/25=

3 3/4*2/5-3 6/25*5/27=

2 2/5*5/6-3/4*1 2 2/3=

1 17/28*14/9+14/25*5/7=

+3
Ответы (1)
  1. 1 августа, 01:36
    0
    1) 9/20*2/3+5/14*7/25=

    0,3+1/10=0.4

    2)

    3 3/4*2/5-3 6/25*5/27=

    3/2-3/5=0,9