25/36 - (11/36-х) = 17/36

+5
Ответы (1)
  1. 22 июля, 02:10
    0
    11/36 - х = 25/36 - 17/36

    11/36 - х = 8/36

    х=11/36 - 8/36

    х = 3/36

    х = 1/12