А) 3/5*1/4 б) 2/7*14/23

+3
Ответы (1)
  1. 6 августа, 22:23
    0
    А) 3/5*1/4 = (3*1) / (5*4) = 3/20

    б) 2/7*14/23 = (2*14) / (7*23) = (2*2) / (1*23) = 4/23