56+14=? 40+23=? 10-9=? 91-6=? 36-18=? 64+8=?

+4
Ответы (2)
  1. 17 мая, 02:47
    0
    70, 63, 1, 85, 28, 72
  2. 17 мая, 03:43
    0
    1) 56+14 = 70

    2) 40+23=63

    3) 10-9=1

    4) 91-6=85

    5) 36-18=18

    6) 64+8=72