0,16•6,25 + (20,8-6,372:0,6) •0,9-8,38=

+4
Ответы (1)
  1. 15 августа, 07:53
    0
    =1 + (20,8-10,62) * 0,9-8,38=1+10,18*0,9-8,38=

    =1+9,162-8,38=10,162-8,38=1,782