15/6 - 5/8

2 2/14 + 6/7

+2
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 19:39
    0
    1. 15/6 - 5/8 = 60/24 - 15/24 = 45/24 = 1 21/24 2.2 2/14 + 6/7 = 2 2/14 + 12/14=3