6*[ ]=6*3+6=

3*10-[ ]=3*9=

3*9=3*8+[ ]=

+3
Ответы (1)
  1. 14 марта, 23:25
    0
    6*4 = 6*3+6 = 24

    3*10-3 = 3*9 = 27

    3*9 = 3*8+3 = 27