70-18:2-16=

4*7-28:4=

50*4-16:4=

+3
Ответы (2)
  1. 7 марта, 12:55
    0
    70-9-16=45 28-7=21 200-4=196
  2. 7 марта, 14:41
    0
    70-18:2-16 = 45 4*7-28:4=21 50*4-16:4=196