8-3/4=,12-5 7/9,6 2/5-4 3/5

+5
Ответы (1)
  1. 14 января, 08:41
    0
    12 - 5 7/9 = 11

    8 - 3/4 = 7 4/4 - 3/4 = 7 1/4

    8 - 3/4 = 7 4/4 - 3/4 = 7 1/4

    12 - 5 7/9 = 11 9/9 - 5 7/9 = 6 2/9

    6 2/5 - 4 3 / 5 = 5 7/5 - 4 3/5 = 1 4/5

    9 -

    8 - 3/4 = 7 4/4 - 3/4 = 7 1/4

    8 - 3/4 = 7 1