1-2/5

1-3/4

1-4/7

1-10/11

+1
Ответы (2)
  1. 22 ноября, 01:21
    0
    5/5-2/5=3/5

    4/4-3/4=1/4

    7/7-4/7=3/7

    11/11-10/11=1/11
  2. 22 ноября, 03:26
    0
    1-2/5=3/5

    1-3/4=1/4

    1-4/7=3/7

    1-10/11=1/11