А) 12-1/7 б) 21 - 4/13

+1
Ответы (1)
  1. 22 мая, 14:32
    0
    12/1-1/7=12*7-1*1=84-1=83; 83/7; б) 21/1-4/13=13*21-4=273-4=269; 269/13;