1200+291-100+3000-2000+391=

И 120+1000-200+300+2000-12=

+2
Ответы (1)
  1. 24 марта, 01:30
    0
    1200 + 291 - 100 + 3000 - 2000 + 391 = 2782120 + 1000 - 200 + 300 + 2000 - 12 = 3208