32 8/15-4 2/3; 28 5/9-6 2/3

+1
Ответы (1)
  1. 29 января, 21:03
    0
    328/15-42/3=32 8/15-4 10/15=27 12/15

    28 5/9-6 2/3=28 5/9-6 6/9=21 8/9