Г) 11/80-11/90, д) 5-2 1/13, е) 8 1/7-3 1/9

+4
Ответы (1)
  1. 21 августа, 11:33
    0
    Г) 11/80-11/90=11/720.

    д) 5 - 2 1/13 = 2 12/13.

    е) 8 1/7 - 3 1/9 = 5 2/13.