5/6*2/3, 5/6:2/3, 0,6+0,24

+3
Ответы (1)
  1. 16 августа, 04:59
    0
    5/6*2/3=5*2/6*3=10/18=5/9

    5/6:2/3=5/6*3/2=5*3/6*2=15/12=1 (3/12)

    0,6+0,24=0,3