4 1/6*0,6+6 2/15*1 1/7-6,7

+3
Ответы (1)
  1. 17 марта, 13:02
    0
    Ответ: 75.86 41 * 0.6=4.1; 6 2 * 11=71.76 6 15 7 4.1+71.76=75.86